elewacjeelewacje zewnętrze domów zdobienia sztukateria

ELEWACJE ZEWNĘTRZNE - DEKORACJE

Niezależnie od tego czy wybierzesz elementy architektoniczne w stylu nowoczesnym czy klasycznym zaprojektuję dla Ciebie indywidualne wzory sztukaterii lub zrealizuję Twoje pomysły na: gzymsy elewacyjne, listwy elewacyjne, bonie elewacyjne, listwy do boniowania, wsporniki elewacyjne (konsole i kroksztyny), zworniki elewacyjne, kolumny ozdobne, fasety i łuki.
Wszystkie stworzone przeze mnie dekoracje zewnętrzne są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a także na działanie wody (bardzo niski stopień nasiąkliwości). Dzięki zastosowaniu specjalnych włókien celulozowych i żywicy akrylowej są odporne na pojawienie się mikropęknięć, a dodatkowo – wytrzymałe i jednocześnie znacznie bardziej elastyczne niż tynki przygotowane na bazie cementów, więc doskonale dopasowują się do fasady każdego budynku.
Wybierając kolor dekoracji możesz puścić wodze fantazji, bo sztukateria przygotowana jest w taki sposób, by można ją było pokryć farbą dowolnego koloru. A przy tym jest nietoksyczna, bo do jej wykonania wykorzystuję materiały przyjazne dla człowieka i dla środowiska.
Zapewniam także łatwość w montażu, gdyż elementy są lekkie i proste konstrukcyjnie w części przylegającej do powierzchni, na której mają zawisnąć. Jeżeli tylko chcesz przekształcić fasadę Twojego domu zgodnie z Twoimi upodobaniami, to jesteś we właściwym miejscu. Otrzymasz ode mnie profesjonalne doradztwo przy doborze odpowiednich elementów sztukaterii, jak i pełne wsparcie na dalszym etapie realizacji – od wykonania elementów po ich montaż. Napisz do mnie lub zadzwoń i porozmawiamy o tym jak mogę stworzyć dla Ciebie sztukaterię na miarę XXI wieku.
elewacje zewnętrzne elementy dekoracyjne sztukateria
elewacje zewnętrzne bonie narożne szypulski

KONTAKT